LEASING
KADRY
KONSULTACJE

Aktualności

LKK rozpoczęła program wsparcia kandydatów, którzy ubiegają się o pracę w Wielkiej Brytanii w charakterze Pielęgniarki (-rza) i Położnej, zwiększający ich szanse zatrudnienia.Program DRPP składa się z 4 bloków i zawiera: 1) pomoc w rejestracji w systemie NMC, 2) doskonalenie języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii medycznej, 3) kurs przygotowujący kandydata do rozmowy kwalifikacyjnej oraz 4) szkolenie zapoznające kandydata z lokalnym środowiskiem - warunkami życia oraz pracy, kulturą, przysługującymi prawami i ewentualnym ryzykiem. Ten blok zawiera również pomoc w znalezieniu zakwaterowania i pomoc przy przeprowadzce oraz asystę przy pierwszym kontakcie z nowym pracodawcą.


Po otwarciu rynku pracy dla Polaków w Wielkiej Brtanii pojawiło się zainteresowanie pracodawców polskimi pielęgniarkami (-rzami) oraz położnymi. Polscy pracownicy medyczni, którzy za granicą posiadają coraz lepsze opinie, są chętnie zatrudniani przez placówki zrzeszone pod Brytyjską Publiczną Służbą Zdrowia - NHS oraz przez renomowane kliniki na terenie Wielkiej Brytanii. Zainteresowanie naszymi pracownikami wykazują także pracodawcy m.in. z krajów Bliskiego Wschodu, gdzie do tej pory pracowali głównie Brytyjczycy. Naszym pracownikom oferowane są wysokie wynagrodzenia - w skali roku wynoszące nawet 40.000 Funtów Brytyjskich (ok. 17.000 PLN miesięcznie) oraz atrakcyjne świadczenia pracownicze.

Przez pracodawców brytyjskich kwalifikacje polskich pracowników medycznych są bardzo cenione jednak kandydaci, aby uzyskać zatrudnienie muszą spełniać dodatkowe kryteria. Wprowadzony przez LKK program DRPP ma służyć kandydatom i wspierać ich w uzyskaniu ciekawej i dobrze płatnej pracy w międzynarodowym środowisku. Program trwa od 6 do 12 tygodni i kandydat może skorzystać z wybranych jego elementów. 3 bloki programu są bezpłatne, kurs języka angielskiego jest częścią płatną, ale kandydaci uzyskują bardzo duże rabaty, a koszt może być zrefinansowany w momencie podjęcia pracy przez Kandydata. Więcej szczegółów przy indywidualnym kontakcie z zainteresowanymi programem pod adresem mailowym nurse@lkk.pl lub numerem telefonu +48 694 466 429.


Dlaczego Centra Biznesowe (Competence Centre) mogą być dla mnie atrakcyjnym miejscem pracy?Takie pytanie jest często zadawane podczas rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na stanowisko Konsultanta w Competence Call Centre, dla którego LKK prowadzi rekrutacje na stanowisko Konsultanta.

Centra Biznesowe stały się znaczącą gałęzią naszej gospodarki . Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnej infrastrukturze biurowej i preferencyjnym warunkom, Polska stała się wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych firm z tego sektora.

Centra Biznesowe to nowoczesne struktury wspierające globalne operacje dużych firm w zakresie m.in. finansów, księgowości, logistyki, sprzedaży oraz obsługi klienta. Competence Cetre są często błędnie kojarzone z klasycznymi Call Centre, ale w dzisiejszych realiach nie mają one ze sobą wiele wspólnego.

Nowoczesne Competence Centre to firmy zatrudniające wysoko wykwalifikowanych pracowników, posługujących się często więcej niż jednym językiem obcym.

Wymagania wobec pracowników są duże, ale co nowoczesne Competence Centre może zaoferować pracownikowi?

Poniżej kilka argumentów, wynikających z przeprowadzonej analizy na bazie projektu prowadzonego przez LKK dla CCC (Obsługa Klienta Linii Lotniczych Air Berlin).


» Kliknij i zobacz prezentację on-lineSzczegóły dotyczące oferty pracy, wymagania stawiane kandydatom oraz warunki zatrudnienia są dostępne w ofercie pracy Konsultant z j. niemieckim - Gdańsk, pod linkiem:

http://lkk.pl/wyszukiwarka.php?id_oferty=338

Zapraszamy do aplikowania
Zespół LKK Sp. z o.o.


W dniu 2 kwietnia 2014 uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Pomorskich Metropolitalnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości,
które odbyły się w Hali AmberExpo w Gdańsku.

Była to już trzecia edycja tej imprezy, która już zyskała miano największego wydarzenia tego typu w branży HR.
Byliśmy jednymi ze 206 wystawców, którzy reprezentowali różne sektory gospodarki.
Na naszym stanowisku prezentowaliśmy usługi oferowane przez LKK, związane z usprawnienie procesów HR w firmie oraz dostępne oferty pracy mi.in. z branży stoczniowej, logistyki i spedycji, źródeł energii odnawialnej PR i marketingu oraz FMCG.
Podczas Targów udało nam się pozyskać wielu wartościowych kandydatów, a także dotrzeć z naszą ofertą do dużej grupy odbiorców. Według organizatorów Targi odwiedziło blisko 10 tysięcy osób z całego województwa pomorskiego.
Udział w Targach pozwolił nam nie tylko na prezentacje dostępnych ofert pracy, ale także był możliwością na ukazanie nas jako poważnego partnera biznesowego, któremu zaufało już wiele firm z całej Polski. Ciągłe zmiany na rynku pracy i oczekiwania naszych Klientów sprawiają, że wciąż ulepszamy i rozszerzamy naszą ofertę.

Na początku kwietnia weszliśmy, jako LKK w skład europejskiej sieci EURES, w ramach której natępuje wymienność ofert oraz kandydatów. Uczestnictwo w EURES pozwoli nam na oferowanie w Polsce ofert z obszaru Unii Europejskiej, jak również oferować pracę w krajach UE ciekawym kandydatom.
Wykaz wszystkich prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych jest dostępny w zakładce Oferty pracy.
Szczegóły dotyczące pojawiających się ofert są dostępne pod numerem telefonu: +48 22 378 34 04
ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI KLIKAJĄC POD DANĄ OFERTĄ!


Poszukiwanie odpowiedniego personelu wiąże się z dużymi nakładami czasu, energii i pieniędzy. Proces ten wcale nie staje się łatwiejszy z biegiem czasu. Sposobem na oszczędność i efektywniejsze działania jest wcielenie w życie słów Henrego Forda jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Agencje doradztwa personalnego co raz częściej wspomagają działy HR w procesach rekrutacyjnych, zwłaszcza przy poszukiwaniu wyspecjalizowanych pracowników. Wybór profesjonalnej agencji rekrutacyjnej, takiej jak LKK, daje wiele wymiernych korzyści.


1. Najlepsi ludzie
Współpracując z agencją rekrutacyjną Klient ma pewność, że otrzyma wyselekcjonowanych kandydatów, najbardziej zbliżonych do opisu kandydata idealnego. Nasz zespól specjalistów, który będzie się zajmował selekcją aplikacji i rekrutacją posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, które czyni nasze działania jeszcze skuteczniejszymi.
Ponad to tworzymy banki kandydatów, dzięki którym jesteśmy w stanie w dość krótkim czasie przedstawić ciekawych kandydatów.
Odpowiednio dobrany współpracownik to przede wszystkim wizytówka przedsiębiorstwa.


2. Oszczędność czasu i pieniędzy
Pracownicy działu personalnego nie muszą tracić cennego czasu na przejrzenie sterty CV potencjalnych pracowników i rozmowy z nimi. Dzięki temu mogą zająć się rozwijaniem talentów, które już istnieją w strukturach firmy.
Agencje rekrutacyjne, które mają ugruntowaną pozycję na rynku, w tym także LKK, często korzystają z wypracowanej sieci kontaktów i szerokiej bazy kandydatów, dlatego czas oczekiwania na potencjalnego pracownika może znacząco się skrócić.
Oszczędność czasu to oszczędność pieniędzy - dzięki oddaniu działań rekrutacyjnych "na zewnątrz" pracownik skupia się na swoich merytorycznych zadaniach, a także nie ma potrzeby utrzymywania rozbudowanego pionu HR. To po stronie LKK leży czuwanie nad przebiegiem całego procesu rekrutacyjnego, Klient uczestniczy dopiero w finalnym etapie działań.
Jeżeli chcą Państwo samodzielnie znaleźć pracownika, mamy w swojej ofercie dostęp do innowacyjnego narzędzia, które pozwoli na proste i szybkie wyselekcjonowanie kandydatów spełniających Państwa wymagania.


3. Jakość
Agencje doradztwa personalnego zawsze działają w oparciu o możliwość długofalowej współpracy. Jeżeli rekrutacja zostanie przeprowadzona wzorowo, może ona zaowocować kolejnymi zleceniami, a także poleceniem jej usług. O jakości naszych usług świadczy długoletnia współpraca z takimi firmami jak Philip Morris czy Shimano.
Profesjonalna rekrutacja pozwala na idealne dopasowanie nowego pracownika do struktury przedsiębiorstwa, dzięki temu czas wdrożenia w nowe obowiązki jest znacznie krótszy, zimniejsza się także ryzyko rotacji. LKK zawsze dąży do tego, aby nowy pracownik i firma dopasowali się niczym dwie połówki jabłka.
Przedsiębiorstwo, które zatrudnia odpowiednich ludzi jest postrzegana jako pożądany pracodawca i wzmacnia swoją pozycję na rynku. Współpraca z najlepszymi to szansa na rozwój i innowacyjność, przez co staje się konkurencyjna względem innych.


Wrzesień 2013r. - LKK na Targach Pracy Branży Stoczniowej

Wspólnie ze Stocznią Nauta byliśmy obecni na odbywających się 18 września 2013 roku w Gdańsku Targach Pracy Branży Stoczniowej. Na naszym stanowisku zaprezentowaliśmy Stocznię Nauta, jako potencjalnego pracodawcę oraz przedstawiliśmy dostępne oferty pracy w wybranych zawodach:


Nasza współpraca nie ogranicza się tylko i wyłącznie do wspólnej organizacji stoiska na Targach Pracy, ale będzie kontynuowana w zakresie rekrutacji pracowników w poszukiwanych przez Stocznię Nauta zawodach.

Szczegóły dotyczące pojawiających się ofert są dostępne pod numerem telefonu: +48 22 378 34 04

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI KLIKAJĄC POD DANĄ OFERTĄ!


LKK w nowym opakowaniu i z nowymi usługami

Zmieniający się rynek oraz z tym związane oczekiwania naszych Klientów były impulsem do rozszerzenia usług świadczonych przez Biuro Doradztwa Personalnego LKK. Nasza oferta wzbogaciła się o wiele narzędzi usprawniających procesy HR w firmach. Do usług rekrutacyjnych i szkoleniowych dołączyliśmy narzędzia aktywnego poszukiwania kandydatów metodami headhunting, badania efektywności i satysfakcji organizacji, usługi oparte na badaniu charakteru Optimax, m.in. assessment, competency matrix oraz działania z zakresu Corporate Branding.

Unowocześniliśmy też dotychczasowe usługi wspierając je nowoczesnymi narzędziami informatycznymi. Klient ma wgląd w poszczególne etapy projektu i na bieżąco może monitorować jego przebieg. Przykładem takich rozwiązań jest autorskie narzędzie do zarządzania rekrutacjami NetRekruter oraz Badania Charakteru Optimax, przeprowadzane bez jakiejkolwiek ingerencji konsultantów.

Portfolio naszych usług pozwala na ich łączenie w bloki optymalizujące końcowy efekt, np. Competency Matrix (łączące Badanie Optimax oraz Opisy Stanowisk) pozwala na idealne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i oczekiwań pracodawcy.

Kolejny etap w naszym rozwoju zainspirował nas także do zmiany naszego wizerunku na bardziej dynamiczny i nowoczesny. Wraz ze zmieniającym się rynkiem modyfikują się modele i sposoby komunikacji, na znaczeniu zyskuje internet. Z tego powodu unowocześniliśmy naszą witrynę internetową, w taki sposób aby była wygodną platformą do komunikacji z LKK zarówno dla Klientów, ale także dla osób poszukujących pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowościami. Na inaugurację nowego LKK przygotowaliśmy ciekawe oferty, do skorzystania z których zapraszamy.

Zespół LKK

Obecnie rekrutujemy

zobacz wszystkie oferty pracy

Zobacz także:

Nasze referencje:

Szybki kontakt