LEASING
KADRY
KONSULTACJE

O firmie

LKK Sp. z o.o. to ludzie z wieloletnim doświadczeniem - wykorzystując praktyczną wiedzę i osiągnięcia nauki, pomagamy naszym Klientom podnosić jakość i skuteczność ich działań. Pragniemy rozwijać się i rosnąć w siłę, nieustannie się doskonaląc. Sukcesy firm, dla których znaleźliśmy cenionych pracowników, trafnie zdiagnozowaliśmy zasoby lub otoczenie czy wyszkoliliśmy zespół, są także naszymi sukcesami.

Nasi konsultanci zdobywali wiedzę i umiejętności w działach marketingu i sprzedaży międzynarodowych firm. Obecnie tworzą profesjonalny zespół, który oferuje kompleksowe podejście do zagadnienia kadr i doradztwa personalnego oraz posiada szczególne kompetencje w zakresie sprzedaży. Przestrzegamy wysokich standardów i oferujemy najwyższą jakość usług – w tej dziedzinie nigdy nie idziemy na kompromis.

Zespół

Tomasz Lisiecki - pomysłodawca i założyciel firmy, odpowiedzialny za sprzedaż, rekrutację oraz badania i ocenę kompetencji. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy menedżerskiej w korporacji, zarządzał kilkudziesiecioosobowym zespołem. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim, studiował podyplomowo Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi w Gdańsku oraz uczestniczył w wielu szkoleniach menedżerskich i z zakresu HR. Lubi działać nieszablonowo. Jego dewiza to 'Dzięki szacunkowi łatwiej się dogadać'.

Robert Wieczorek - odpowiada za marketing, sprzedaż, zarządzanie procesami i HR. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem w międzynarodowych firmach. Przez wiele lat nadzorował i koordynował działania w tych sektorach na terenie Polski oraz regionu Europy Środkowej. Zajmował się planowaniem strategii rozwoju organizacji oraz usprawnianiem procesów zarządzania w firmach o różnym profilu i wielkości. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju indywidualnego pracownika oraz organizacji. Jego zdaniem największą siłą napędową organizacji jest dobrze dobrany i przeszkolony zespół.

Firma LKK Sp. z o.o. prowadzi działalność agencji zatrudnienia. Posiada certyfikaty w zakresie: pośrednictwa pracy na terenie Polski i za granicą, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej oraz poradnictwa zawodowego. Jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10017. Należy do międzynarodowej Aspire Group.

Obecnie rekrutujemy

zobacz wszystkie oferty pracy

Zobacz także:

Nasze referencje:

Szybki kontakt