Rekrutacja na stanowisko:

Lider w zespole technicznym - Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy, która jest jedynym dystrybutorem unikalnych systemów umożliwiających posiadaczom smartfonów łatwy, bezprzewodowy dostęp do energii, a ponadto inteligentnej platformy mobilnej będącej nieprzeciętnym narzędziem marketingowym, obecnie poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko:

Zadania:
• Przygotowywanie projektów wdrożeń nowych systemów
• Wykonywanie oraz nadzór nad montażami
• Kontrola poprawności działania elementów systemu
• Organizacja i koordynacja pracy zespołów instalacyjnych
• Zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa urządzeń
• Bliska współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne w zakresie: elektryka, automatyka lub elektrotechnika
• Wiedza o schematach elektrycznych i montażu urządzeń niskoprądowych
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
• Uprawnienia elektryczne SEP (kat. E) – mile widziane
• 3 letnie doświadczenie w pracy z instalacjami niskoprądowymi
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Dobra organizacja pracy własnej oraz podległych zespołów

Firma oferuje:
• Możliwość uczestnictwa w unikatowym projekcie i bardzo odpowiedzialną rolę w organizacji
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
• Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Dane będą przetwarzane do 12 miesiący
na wypadek powtórzenia rekrutacji na tym terenie.

Zgadzam się z warunkami - zarejestruj