Rekrutacja na stanowisko:

Manager projektu IT - Gdynia

Dla naszego Klienta z sektora bankowości poszukujemy

Managera projektu IT posiadającego wiedzę z zakresu systemów Maiframe oraz kopii zapasowych (backup)

Lokalizacja: Gdynia

Kierownik projektu (Informatyk) z umiejętnościami z zakresu Mainframe, tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Projekt jest realizowany w środowisku IBM Z i obejmuje dwa zadania.
Po pierwsze, analiza testu mechanizmów przejmowania funkcji w trakcie awarii przy użyciu nośników kopii zapasowych, z uwzględnieniem opisu stanu aktualnego i przygotowania opisu testu koniecznego dla uzyskania pewności że odzyskanie danych z nośnika kopii zapasowej jest możliwe.

Drugim krokiem jest wykonanie przygotowanych testów i dokumentacji wyników.
Poszukujemy kierownika projektu operacyjnego z umiejętnościami z zakresu Mainframe, tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Idealny kandydat powinien być w stanie pracować samodzielnie i współpracować z zespołami Mainframe i taśm. Kandydat powinny być w stanie uruchomić projekt, zdefiniować jego zakres, upewnić się że odpowiada on potrzebom zainteresowanych stron i uzyskać od nich zatwierdzenie proponowanego zakresu, zrealizować projekt i zebrać niezbędne dane przed zamknięciem projektu.


LKK sp z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10017

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Dane będą przetwarzane do 12 miesiący
na wypadek powtórzenia rekrutacji na tym terenie.

Zgadzam się z warunkami - zarejestruj