Rekrutacja na stanowisko:

Infrastructure Operations Specialist - Gdynia

Dla naszego Klienta z sektora bankowości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Infrastructure Operations Specialist

Obowiązki:

W dziale infrastruktury operacyjnej zawsze jest mnóstwo pracy, ale ty jesteś w stanie zachować spokój nawet w bardzo stresujących sytuacjach. Windows Server Build koncentruje się na jakości i szybkości. Nasze kluczowe zadania to instalacja serwerów, budowanie nowych standardów serwerów, uaktualnianie serwerów, migracja serwerów i wycofywanie serwerów z eksploatacji.

Wymagania:

• Bardzo dobra ogólna wiedzy informatyczna, najlepiej z różnych środowisk (Windows, VMware, Linux)
• Umiejętności w zakresie instalacji, obsługi i utrzymania elementów infrastruktury informatycznej
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i oprogramowania.
• Zapewnianie wsparcie drugiej linii dla centrum serwisowego i wsparcia trzeciej linii dla pracowników bezpośredniego wsparcia informatycznego (IT-supporters)
• Umiejętności potrzebne do współpracy ze specjalistami d/s baz danych, specjalistami d/s sieci, specjalistami eksploatacji IT i deweloperami we wszystkich kwestiach związanych z instalacją, eksploatacją i utrzymaniem infrastruktury IT i aplikacji
• Branie odpowiedzialności za działanie i wdrożenia w całej organizacji.
• Podejmowanie nowych obowiązków i zadań w miarę potrzeb, nawet gdy wykraczają poza typowy zakres kompetencji.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Dane będą przetwarzane do 12 miesiący
na wypadek powtórzenia rekrutacji na tym terenie.

Zgadzam się z warunkami - zarejestruj