Rekrutacja na stanowisko:

Magazynier- sortowanie paczek

Miejsce pracy: Gdańsk Szadółki

Poszukujemy osób do w/w usług na terenie Gdańska (magazyn w pobliżu węzła Kowale).

Zadania:
Sortowanie i układanie przesyłek i paczek

Wymagania:
Dyspozycyjności od wtorku do soboty w godzinach: 02:00-10:00
Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
W przypadku zamieszkania w kierunku Gdyni - transport
Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
Stawka: 15 zł brutto za godzinę
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Czas pracy:
Od wtorku do soboty: 02:00-10:00

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel.:+48 58 535 07 96

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Dane będą przetwarzane do 12 miesiący
na wypadek powtórzenia rekrutacji na tym terenie.

Zgadzam się z warunkami - zarejestruj