Rekrutacja na stanowisko:

Kierowca cysterny z wodą - Świecie (S5)

Dla naszego Klienta z branży budowlanej w związku z budową odcinka drogi krajowej S5 (Nowe Marzy – Świecie – Bydgoszcz) poszukujemy pracownika na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Świecie i okolice (woj. Kujawsko-Pomorskie)

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako kierowca cysterny
- Prawo jazdy kat.C, C+E
- Odpowiedzialność
- Zaangażowanie
- Punktualność
- Uczciwość

Zadania:
- Prowadzenie pojazdu przy budowie drogi krajowej S5
- Kontrola i utrzymanie powierzonego sprzętu w dobrym stanie nadającym się do codziennej
pracy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca 8h/dziennie + 2 nadgodziny
- Praca w godzinach 7-17 (pon.-pt. czasami sob.)
- Umowa o pracę na 12m-cy
- Zakwaterowanie
- Transport (z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem)

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV na e-mail otylia@lkk.pl
lub kontakt pod tel. 732 651 729

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Dane będą przetwarzane do 12 miesiący
na wypadek powtórzenia rekrutacji na tym terenie.

Zgadzam się z warunkami - zarejestruj