Rekrutacja na stanowisko:

Diagnosta/Mechanik - Straszyn/k. Gdańska

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na w/w. stanowisko
Miejsce pracy: Straszyn/k. Gdańska
Zakres obowiązków:
- Badania diagnostyczne - kontrola pojazdów zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i dokumentacją
- dbanie o powierzony sprzęt
- dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oczekiwania:
- uprawnienia do wykonywania badań technicznych w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów
- gotowość do pracy
- mile widziane umiejętności: wymiana oleju, opon, hamulców, amortyzatorów, serwis klimatyzacji itp.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: magda@lkk.pl

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Dane będą przetwarzane do 12 miesiący
na wypadek powtórzenia rekrutacji na tym terenie.

Zgadzam się z warunkami - zarejestruj