Spotkanie z uchodźcami z Ukrainy w ramach współpracy z Fundacją Fly

W dniu 20.04.2022 w Gdańsku w hotelu Golden Tulip odbyło się spotkanie informacyjno - prezentacyjne dla uchodźców z Ukrainy w ramach współpracy LKK z Fundacją Fly Na spotkaniu przedstawiliśmy możliwości i szanse na pozyskanie pracy w sektorze portowym, pozyskanie i podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Po spotkaniu liczne grono zainteresowanych uczestniczek przetransportowaliśmy do naszego centrum szkoleniowego w Gdańsku w celu prezentacji symulatora VR, na którym w CNK prowadzone są szkolenia zawodowe. Panie miały możliwość ocenienia zdolności do pracy w zawodach portowych co pozwoliło im ocenić swoje predyspozycje i podjąć decyzje odnośnie kursu i w najbliższej przyszłości podjęcia pracy w polskich portach.

Niebawem kolejne tego typu inicjatywy, o których będziemy informować na bieżąco.

Usługi przeładunkowe - w LKK w ramach oferowanych usług oferujemy prace przeładunkowe, głównie w branży portowej, terminali kontenerowych, towarów sypkich i drobnicowych.

Wsparcie procesów HR - w LKK posiadamy kompetencje i narzędzia do zarządzania personelem. Oferujemy badania kompetencji, planujemy ścieżki karier, przeprowadzamy audyty kadry pracowniczej oraz szkolenia zawodowe.

Zapraszamy do współpracy!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram